ÚDRŽBA ZELENĚ – VEŘEJNÉ PLOCHY, PARKY

Pro Vaši spokojenost zajišťujeme : celoroční údržbu pozemků, komunální úklidy, údržba zeleně a venkovních ploch, úklid parkovišť, komunikací a chodníků

více..

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY – REALIZACE SOUKROMÝCH ZAHRAD

Soukromé zahrady jsou nejrozšířenějším typem zahrad. Hlavní myšlenkou při realizaci, je její přirozenost. Vše v zahradě by mělo mít svoji logiku. Vzhledem k tomu, že majitelé, případně členové jejich rodin, jsou s nimi obvykle v denním kontaktu, je důležité, aby byla zahrada založena co nejúčelněji. Promyšlený postup realizace, zvolení správných taxonů dřevin vhodných do dané lokality a dorůstajících rozměrů, které se hodí pro většinou menší rozměry soukromých zahrad.

více..

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY – REALIZACE FIRMENÍCH ZAHRAD

Zvláštní pozornost při našich realizacích věnujeme firemním zahradám. Významným prvkem u firemních zahrad jsou jejich předzahrádky, které většinou nejsou oplocené a udávají charakter celého okolního prostoru. Jednotně řešíme prostor mezi chodníkem a vozovkou, zde vysazujeme kromě alejových a soliterních stromů také okrasné keře méně náročné na údržbu. V okolí parkovišt používáme dřeviny , které nemají trny a nepoškozují zaparkovaná vozidla. Výsadby v okolí firem realizujeme s ohledem na jejich přístupnost, požární předpisy i předpisy k použití rostlin v okolí  inženýrských sítí.

více..